İstanbul'daki En Güvenilir Tesisat Hizmetleri

Size birinci sınıf sıhhi tesisat, kanalizasyon temizleme, fıskiye işleri, su ısıtıcıları ve çok daha fazlasını sağlayabiliriz! Bugün profesyonel tesisatçı ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

about-img
Biz Kimiz?

Ev ve Ofis İhtiyaçları için Tam Hizmetli Güvenilir Tesisat Uzmanlarından oluşan bir Ekip.

Sıhhi tesisat hizmetleri ve malzemeleri konusunda 20 yıllık deneyime sahip 30 kişilik ekibimiz, tüm sıhhi tesisat ihtiyaçlarınızda size yardımcı olmak için buradayız. İster karmaşık bir sorun, ister hızlı bir şekilde düzeltilmesi gereken bir sorun olsun, sorunu çözmenize ve en uygun maliyetle düzeltmenize yardımcı olacağız.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Kanalizasyon Temizleme ve Onarımları

Tıkanmış bir gideri temizlemek veya değiştirmek olsun, ustalarımız neyin doğru olduğunu bilir ve size mümkün olan en iyi çözümü sunar.

Gaz Hattı Hizmetleri

İster acil bir onarıma ihtiyacınız olsun, ister yeni hat kurulumları arayan evinizi iyileştiriyor olun, size yardımcı olabiliriz.

Ticari Sıhhi Tesisat

İster acil bir onarıma ihtiyacınız olsun, ister yeni hat kurulumları arayan evinizi iyileştiriyor olun, size yardımcı olabiliriz.

Acil bir durumunuz mu var?

Gaz kaçağı veya tıkanmış bir tahliye ile ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, sadece bir telefon uzağınızda uygun fiyatlı acil durum hizmetleri sunuyoruz.
plumbing-about

Çalışmalarımız

emergency

Yardım etmek için buradayız! Hemen bizi arayın!